Bostancı Adak Kurbanlık Satış ve Kesim, Sipariş Yeri, Bostancı Adaklık Kuzu, Koç, Koyun, Keçi, Oğlak

Bostancı Adak Kurbanlık olarak İstanbul Anadolu yakasında bir çok semt ve ilçelere adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz.

Bostancı Adak Kurbanlık için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Bostancı Adak Kurbanlık Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Bostancı Adak Kurbanı Almak Yada Vekaleten Kestirmek İstiyorsanız Hemen Bizi Arayın Size En Uygun Adaklık Kurbanınızı Kesip Adresinize Yada İstediğiniz Yere Teslim Edelim.

Bostancı adak kurban fiyatları ile sizlerin bütçenizi zorlamadan adağınızı yerine getirme şansı sunacaktır. Adaklık kurban sözünüz var ise dilediğiniz şey gerçekleştiği andan çok kısa bir süre sonrasında mutlaka kesim yaptırmanız gerekecektir.

Adak kurbanı kurban bayramı süresi haricinde istediğiniz zaman kestirebileceğiniz bir kurban türüdür.

Kimileri yeni araba aldığında, evladına kavuştuğunda ya da ev sahibi olduğunda adaklık kurban kesmeye söz verirken. Kimileri ise yalnızca Allah adına adaklık kurbanlık adamaktadırlar.

Tamamen maddi durumunuza bağlı olarak gerçekleştirebileceğiniz adağınızda Bu işi hakkıyla ve tüm dini usullere uygun bir şekilde yerine getirecek olan firmamıza ulaşabilirsiniz. Sizlere bu konuda hakkında detaylı bilgilendirme vererek tüm adaklık sorumlukları başarılı bir şekilde yerine getiren çalışanlarımız daha önce bu konuda deneyim elde etmiş ve bilgi sahibi ve uzman olan kişilerdir.

 

Hemen Sipariş için:

ADRES

Esentepe Mah. Nagehan Sok. No:3 Total Yanı Bölge Trafik Karşısı Bostancı – İstanbul

TELEFON
 0216 374 32 16
 0536 872 87 23 (Tıkla Ara)
 0536 872 87 23 (Whatsapp)

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kartal Adaklık Kurban

Kurumsal

Kartal Adak; İslam Dininin esaslarından biri olan Kurban kesilmesi ve adakta bulunan kişilerin üzerlerine düşen bu görevleri yerine getirmede sizlere yardımcı oluyoruz, siz değerli dost ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek, dininizin öngördüğü koşullarda Helal- Kavramlarına riayet ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Amacımız sizlerle başladığımız bu yolculuğa hep beraber devam etmek, hızla büyüyen müşteri portföyümüzde sizleri de görmek isteriz.

İletişim Bilgileri

Kartal Adaklık Kurban
Esentepe Mah. Nagehan Sok.
Total Yanı Bölge Trafik Karşısı
Kartal/ İSTANBUL

Kartal Adaklık Kurban

kartal adak, kartal adak satışı, kartal adaklık kurban, adak satışı, adaklık kurbanlar, kartal adaklık fiyatları, kartal adaklık kurban fiyatları,kartal adaklık koç,kartal adaklık koyun, kartal adaklık kuzu, kartal adaklık keçi, kartal adaklık koyun,adaklık koç fiyatları,kartal adaklık koyun fiyatları, kartal adaklık kuzu fiyatları, kartal adaklık keçi fiyatları, kartal adaklık koyun fiyatları,Kartal adaklık, Maltepe adaklık, Pendik adaklık, Kaynarca adaklık, Göztepe adaklık, Bostancı adaklık, Kadıköy adaklık, Aydos adaklık, Sultanbeyli adaklık, Sarigazi adaklık, Samandıra adaklık