ADAKLIK FİYATLARIMIZ

600 TL’den başlamaktadır.

Kartal adakçılık olarak daima temiz ve güvenilir hayvanlarımız ve uzman ekibimiz ile ihtiyacınız olan hizmeti size sağlıyoruz.

 

Adak Kurban

Hayvanlarımız kendi çiftliğimizden olup Tarım ve Orman bakanlığı tarafından kayıtları düzenli olarak tutulmaktadır.

 

Hijyenik Ortamda Helal Kesim

Kartal Adakçılık olarak uzman ekibimiz ile islami usullere uygun olarak helal kesim garantisi veriyoruz.

 

Uygun Fiyat Garantisi

Kartal adakçılık olarak ihtiyacınız olan adak/kurbanı daima en uygun fiyatlandırma işlemini uygulayarak size temin ediyoruz.

 

Yerli Üretim

Hayvanlarımızın hepsinin yerli üretim olmasına özen göstermekteyiz.

 

Ücretsiz Kesim ve Teslim

Kartal adakçılık olarak size en iyi hizmeti vermek için kesimlerimiz ücretsizdir.

 

Hayvan Çeşitliliği

Kartal adakçılık olarak size en uygun adaklık/kurbanlık hayvanı temin etmek bizim göremivimizdir. Dana, Koyun, Koç tamamen sizin ihtiyacınıza göre temin edilip kesilir.

 

Kartal Adaklık

Nasıl bir et yediğimizi tam olarak bilmemiz Düğünde, demekte, hastalıkta, sağlık, ameliyatta, çocuğunuz dünyaya geldiğinde, askere uğurlarken, terhiste, hacca giderken, hac dönüşünde, ev alırken, iş kurarken, araba alırken, merasim ve açılışlarda, kaza, bela ve sıkıntıya düşmemek, düşüldüğünde hafif zararla adatmak veya herhangi bir murada ermek için, o muradın tahakkukuna yardımcı olsun niyeti ile (kurbanı vesile kılarak) karşılığını tamamen Allah’tan dileyerek, kurban adadı iseniz bu ibadetin katan sizden, yardımcı olması bizden.

Aracınızla veya araç kiralayarak, vakit harcamadan, nereden nasıl alayım, nasıl kesip halledeyim telaşına düşmeden,(canlı kilo fiyatı ile)her cins büyük ve küçükbaş, sağlıklı ve semiz hayvanlarla… Adınıza vekaleten, emanete riayet ederek, adak, kurban veya ev ve iş yerinizde tüketebileceğiniz 100 helal ve güvenilir ET iHTIYAÇLARINIZ İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ!..

 

Kartal Adaklık Kurban

Kurumsal

Kartal Adak; İslam Dininin esaslarından biri olan Kurban kesilmesi ve adakta bulunan kişilerin üzerlerine düşen bu görevleri yerine getirmede sizlere yardımcı oluyoruz, siz değerli dost ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek, dininizin öngördüğü koşullarda Helal- Kavramlarına riayet ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Amacımız sizlerle başladığımız bu yolculuğa hep beraber devam etmek, hızla büyüyen müşteri portföyümüzde sizleri de görmek isteriz.

İletişim Bilgileri

Kartal Adaklık Kurban
Esentepe Mah. Nagehan Sok.
Total Yanı Bölge Trafik Karşısı
Kartal/ İSTANBUL

Kartal Adaklık Kurban

kartal adak, kartal adak satışı, kartal adaklık kurban, adak satışı, adaklık kurbanlar, kartal adaklık fiyatları, kartal adaklık kurban fiyatları,kartal adaklık koç,kartal adaklık koyun, kartal adaklık kuzu, kartal adaklık keçi, kartal adaklık koyun,adaklık koç fiyatları,kartal adaklık koyun fiyatları, kartal adaklık kuzu fiyatları, kartal adaklık keçi fiyatları, kartal adaklık koyun fiyatları,Kartal adaklık, Maltepe adaklık, Pendik adaklık, Kaynarca adaklık, Göztepe adaklık, Bostancı adaklık, Kadıköy adaklık, Aydos adaklık, Sultanbeyli adaklık, Sarigazi adaklık, Samandıra adaklık