Fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Adaklık ve kurbanlık fiyatlarının farklı olmasının sebebi, Adaklık kuzu ve koyunlar 6 aydan sonra adaklık olmaktadır. Kurbanlıklar ise 1 yaşından itibaren kurbanlık olmaktadır. En iyi fiyat için bizi aramanız gerekmektedir.

  Kartal Adaklık Koyun ve Adaklık Kurban Satışı Konusunda Kartal Adakçılık olarak kaliteli hizmet anlayışı ilkemize dayanarak siz değerli müşterilerimize senenin 365 günü küçükba hayvan satışı ve kesimi, vekalet yoluyla kurban kesimi adres veya kuruma teslimi,adrese teslim canlı hayvan satışı vs. adak ve kurban hizmeti sunmaktayız.

  Hedefimiz yapmış olduğumuz hizmetleri aşarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini güvenini kazanmaktır.

  En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için hizmetlerimize aralıksız devam ederek size karşı sorumluluğumuzu bugün olduğu gibi her zaman yerine getireceğiz.

  Bünyemizde her türlü küçükbaş büyükbaş adaklık kurbanlık bulunur.

Kesimlerimiz islami kurallara uygun hijnenik bir şekilde gerçekleşmektedir.

Kartal Adaklık Kurban

Kurumsal

Kartal Adak; İslam Dininin esaslarından biri olan Kurban kesilmesi ve adakta bulunan kişilerin üzerlerine düşen bu görevleri yerine getirmede sizlere yardımcı oluyoruz, siz değerli dost ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek, dininizin öngördüğü koşullarda Helal- Kavramlarına riayet ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Amacımız sizlerle başladığımız bu yolculuğa hep beraber devam etmek, hızla büyüyen müşteri portföyümüzde sizleri de görmek isteriz.

İletişim Bilgileri

Kartal Adaklık Kurban
Esentepe Mah. Nagehan Sok.
Total Yanı Bölge Trafik Karşısı
Kartal/ İSTANBUL

Kartal Adaklık Kurban

kartal adak, kartal adak satışı, kartal adaklık kurban, adak satışı, adaklık kurbanlar, kartal adaklık fiyatları, kartal adaklık kurban fiyatları,kartal adaklık koç,kartal adaklık koyun, kartal adaklık kuzu, kartal adaklık keçi, kartal adaklık koyun,adaklık koç fiyatları,kartal adaklık koyun fiyatları, kartal adaklık kuzu fiyatları, kartal adaklık keçi fiyatları, kartal adaklık koyun fiyatları,Kartal adaklık, Maltepe adaklık, Pendik adaklık, Kaynarca adaklık, Göztepe adaklık, Bostancı adaklık, Kadıköy adaklık, Aydos adaklık, Sultanbeyli adaklık, Sarigazi adaklık, Samandıra adaklık