Kartal Adak; İslam Dininin esaslarından biri olan Kurban kesilmesi ve adakta bulunan kişilerin üzerine düşen bu görevleri yerine getirmede sizlere yardımcı oluyoruz,

Siz değerli dost ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek, dininizin öngördüğü koşullarda Helal- Kavramlarına riayet ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Amacımız sizlerle başladığımız bu yolculuğa hep beraber devam etmek, hızla büyüyen müşteri portföyümüzde sizleri de görmek isteriz.

Canlı hayvan ticaretinde yasal tüm statüye sahip olan firmamız, güler yüzlü personeli, üstün hizmet kalitesi ve hizmet sonrası müşteri memnuniyeti bilinci ile hizmet vermektedir. Kartal adakçılık olarak hijyen ve temizlik en önemli unsurdur bizim için.

Kesimlerimiz İslami usullere uygun olarak yapılmaktadır. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.Ayrıca ücretsiz olarak adrese teslim ve adreste kesim gibi hizmetler de sunulmaktadır.Kesim ve nakliye ücretsizdir. Sağlıklı ve hijyenik kesim ortamı istenildiği taktirde size uygun olan adak adresinize getirilir.

Haftanın her günü ve saati hizmetimiz vardır.

Kartal Adaklık Kurban

Kurumsal

Kartal Adak; İslam Dininin esaslarından biri olan Kurban kesilmesi ve adakta bulunan kişilerin üzerlerine düşen bu görevleri yerine getirmede sizlere yardımcı oluyoruz, siz değerli dost ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek, dininizin öngördüğü koşullarda Helal- Kavramlarına riayet ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Amacımız sizlerle başladığımız bu yolculuğa hep beraber devam etmek, hızla büyüyen müşteri portföyümüzde sizleri de görmek isteriz.

İletişim Bilgileri

Kartal Adaklık Kurban
Esentepe Mah. Nagehan Sok.
Total Yanı Bölge Trafik Karşısı
Kartal/ İSTANBUL

Kartal Adaklık Kurban

kartal adak, kartal adak satışı, kartal adaklık kurban, adak satışı, adaklık kurbanlar, kartal adaklık fiyatları, kartal adaklık kurban fiyatları,kartal adaklık koç,kartal adaklık koyun, kartal adaklık kuzu, kartal adaklık keçi, kartal adaklık koyun,adaklık koç fiyatları,kartal adaklık koyun fiyatları, kartal adaklık kuzu fiyatları, kartal adaklık keçi fiyatları, kartal adaklık koyun fiyatları,Kartal adaklık, Maltepe adaklık, Pendik adaklık, Kaynarca adaklık, Göztepe adaklık, Bostancı adaklık, Kadıköy adaklık, Aydos adaklık, Sultanbeyli adaklık, Sarigazi adaklık, Samandıra adaklık