• Telefon veya İnternet Üzerinden Vekaleten Kesim

Yurtiçi ve yurtdışı istediğiniz yerden 7 gün 24 saat Adakçı Haydar vekaleten kesim için sipariş almaktadır. Ayrıca vekaleten kesim için video ve fotoğraf talebinde bulunabilirsiniz.

  • Vekaleten Kesimlerin Eve Teslimi

Kartal Adak siz değerli müşterilerimizin kurbanlıklarını istediğiniz adrese ücretsiz teslim etmektedir.

  • İstenilen Yerde Kesim

Müşterilerimizin istediği yerde kesim yapılmaktadır. Temel atma, açılış, düğün, asker uğurlama ve karşılama törenlerinde ve isteğe bağlı yerlerde siz değerli müşterilerimiz için kesim yapılmaktadır.

Kartal Adaklık Kurban

Kurumsal

Kartal Adak; İslam Dininin esaslarından biri olan Kurban kesilmesi ve adakta bulunan kişilerin üzerlerine düşen bu görevleri yerine getirmede sizlere yardımcı oluyoruz, siz değerli dost ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek, dininizin öngördüğü koşullarda Helal- Kavramlarına riayet ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Amacımız sizlerle başladığımız bu yolculuğa hep beraber devam etmek, hızla büyüyen müşteri portföyümüzde sizleri de görmek isteriz.

İletişim Bilgileri

Kartal Adaklık Kurban
Esentepe Mah. Nagehan Sok.
Total Yanı Bölge Trafik Karşısı
Kartal/ İSTANBUL

Kartal Adaklık Kurban

kartal adak, kartal adak satışı, kartal adaklık kurban, adak satışı, adaklık kurbanlar, kartal adaklık fiyatları, kartal adaklık kurban fiyatları,kartal adaklık koç,kartal adaklık koyun, kartal adaklık kuzu, kartal adaklık keçi, kartal adaklık koyun,adaklık koç fiyatları,kartal adaklık koyun fiyatları, kartal adaklık kuzu fiyatları, kartal adaklık keçi fiyatları, kartal adaklık koyun fiyatları,Kartal adaklık, Maltepe adaklık, Pendik adaklık, Kaynarca adaklık, Göztepe adaklık, Bostancı adaklık, Kadıköy adaklık, Aydos adaklık, Sultanbeyli adaklık, Sarigazi adaklık, Samandıra adaklık